სახელი, გვარი არჩევის წესი წარმდგენი თანამდებობის დასახელება ტელეფონის ნომერი მისამრთი ელექტრონული ფოსტა
ასლან საგანელიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს თავმჯდომარე 599179903 ქ.ამბროლაური, ნ.ბარათაშვილის III ჩიხი N6 aslansaganelidze70@gmial.com
მარინე ჯაფარიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე 599107444 ქ.ამბროლაური, ჭავჭავაძის ქ. N10 marijafaridze@mail.ru
ელგუჯა გურგენიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო" თავმჯდოამრე 599770512 სოფელი ხოტევი elgujagurgenidze@gmail.com
მამუკა მეტონიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599119085 სოფელი სადმელი mamuka.metonidze@gmail.com
როსტომ კობახიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599401026 ქ.ამბროლაური, გამსახურდიას ქ.N2  rkobakhidze@gmail.com
გიორგი ლაიშვილი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე 599123543 ქ.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ. N52 laishviligogi@gmail.com
მაია კაციტაძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ევროპული საქართველო საკრებულოს წევრი 599808833 სოფელი თლუღი mayakatsitadze2014@gmail.com
გორდა სანიკიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ლორთქიფანიძე-კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა საკრებულოს წევრი 599994043 სოფელი ბუგეული sanikidze@gmail.com 
ბაქარ გობეჯიშვილი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ნაციონალური მოძრაობა საკრებულოს წევრი 598579457 ქ.ამბროლაური, პ.მელიქიშვილის II ჩიხი N6 vikavika874@yahoo.com
ამირან ლომთაძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ნაციონალური მოძრაობა ფრაქციის ,,ამბროლაური" თავმჯდომარე 557432874 ქ.ამბროლაური,ბრატისლავა-რაჭის ქ. N29 ბ7 amiran_lomtadze@yahoo.com
გივი ქურციკიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი საკრებულოს წევრი 579113811 ქ.თბილისი, დიღმის მას. I კვ. კორ.14ა ბ. 2 givi_gia@yahoo.com 
იური გიორგობიანი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ლეიბორისტული პარტია საკრებულოს წევრი 599285955 სოფელი ხიმში, მე-4 ქ. N9  
ელევნორა ბედენაშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.01)  ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599439323 ქ.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ.N29 ბ.34 kusunia@gmail.com
დავით ხუციშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.06) ქართული ოცნება საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე 599632000 სოფელი ლიხეთი, მე-12 ქ.N8 khutsishvili86@gmail.com
დავით მაისაშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.13) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 598845391 სოფელი წესი მე-9 III ჩიხი N1 maisashvilidato88@gmail.com 
ლია გოგოლაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.18) ქართული ოცნება სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე 595334548 სოფელი კვაცხუთი მე-12 ქ.N11 liagogoladze1968@gmail.com
დავით ნასარიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.05) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 555115188 სოფელი კრიხი მე-2 ქ.N8 davitnasaridze@gmail.com 
ზაალ მეტრეველი მაჟორიტარული სისტემით (44.10) ქართული ოცნება ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები" თავმჯდომარე 551093877 ქ.ამბროლაური, გურგენიძის ქ. N12 ბ.1 metreveli65@yahoo.com
ლაშა ჭიჭინაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.19) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 592279494 სოფელი ხოტევი lasha.chichinadze@gmail.com
თემურ ჯმუხაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.08) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599957935 სოფელი ნიკორწმინდა  
გრიგოლ მომცელიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.14) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 551158866 სოფელი აგარა momcelidze75@mail.ru
დავით გოგსაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.03) ქართული ოცნება ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე 595271901 სოფელი ხოტევი davit.gogsadze@mail.ru
ფიქრია კობახიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.07) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599470206 ქ.ამბროლაური, მ.კოსტავას ქ. N3 ბ. 56 fiqria@mail.com
გიორგი  ქარსელაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.12) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599712663 ქ.თბილისი,დიღმის მასივი, III კვარტალი, კორპუსი 7, ბინა 71 giorgiqarsela@gmail.com 
რიჩარდ კიკვიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.11) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599762117 სოფელი ქვედა შავრა richard.kikvidze@gmail.com 
ბორის ფრუიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.16) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599919135 სოფელი ჭყვიში  
გიორგი ფრუიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.15) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 595506159 სოფელი ჟოშხა  
ლევან მეტონიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.17) ქართული ოცნება ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები" თავმჯდომარე 595584228 სოფელი ხვანჭკარა levan.metonidze@mail.ru
თენგიზ ველიაშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.02) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599189622 ქ. ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ. N35 ბ.8  
ამირან მურუსიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.04) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 577257752 ქ.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ. N35 ბ. 36  
ლელა ჯოხაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.09) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 577667899 სოფელი ღვიარა მე-4 ქ. N12  
ირაკლი კობახიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 551515710 ქ. ამბროლაური, კ.გამსახურდიას IV ჩიხი N3 rkobakhidze@gmail.com
თენგიზ გელოვნიშვილი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599432321 სოფელი კვაცხუთი მე-7 ქ. N2 mamukagelovnishvili@mail.ru
მამუკა თომაძე  პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599171492 სოფელი გორი