სახელი, გვარი არჩევის წესი წარმდგენი თანამდებობის დასახელება ტელეფონის ნომერი მისამრთი ელექტრონული ფოსტა
ასლან საგანელიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს თავმჯდომარე 599179903 ქ.ამბროლაური, ნ.ბარათაშვილის III ჩიხი N6 aslansaganelidze70@gmial.com
მარინე ჯაფარიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე 599107444 ქ.ამბროლაური, ჭავჭავაძის ქ. N10 marijafaridze@mail.ru
ელგუჯა გურგენიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო" თავმჯდოამრე 599770512 სოფელი ხოტევი elgujagurgenidze@gmail.com
მამუკა მეტონიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599119085 სოფელი სადმელი mamuka.metonidze@gmail.com
როსტომ კობახიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599401026 ქ.ამბროლაური, გამსახურდიას ქ.N2  rkobakhidze@gmail.com
გიორგი ლაიშვილი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება სამანდატო, საპროცედურო საკითხთა და ეთიკის კომისიის თავმჯდომარე 599123543 ქ.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ. N52 laishviligogi@gmail.com
მაია კაციტაძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ევროპული საქართველო საკრებულოს წევრი 599808833 სოფელი თლუღი mayakatsitadze2014@gmail.com
გოჩა ნემსწვერიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ლორთქიფანიძე-კუკავა-დემოკრატიული მოძრაობა საკრებულოს წევრი 599792923 სოფელი ხვანჭკარა sanikidze@gmail.com 
ბაქარ გობეჯიშვილი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ნაციონალური მოძრაობა საკრებულოს წევრი 598579457 ქ.ამბროლაური, პ.მელიქიშვილის II ჩიხი N6 vikavika874@yahoo.com
ამირან ლომთაძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ნაციონალური მოძრაობა ფრაქციის ,,ამბროლაური" თავმჯდომარე 557432874 ქ.ამბროლაური,ბრატისლავა-რაჭის ქ. N29 ბ7 amiran_lomtadze@yahoo.com
გივი ქურციკიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით საქართველოს პატრიოტთა ალიანსი საკრებულოს წევრი 579113811 ქ.თბილისი, დიღმის მას. I კვ. კორ.14ა ბ. 2 givi_gia@yahoo.com 
იური გიორგობიანი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ლეიბორისტული პარტია საკრებულოს წევრი 599285955 სოფელი ხიმში, მე-4 ქ. N9  
ელევნორა ბედენაშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.01)  ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599439323 ქ.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ.N29 ბ.34 kusunia@gmail.com
დავით ხუციშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.06) ქართული ოცნება საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე 599632000 სოფელი ლიხეთი, მე-12 ქ.N8 khutsishvili86@gmail.com
დავით მაისაშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.13) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 598845391 სოფელი წესი მე-9 III ჩიხი N1 maisashvilidato88@gmail.com 
ლია გოგოლაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.18) ქართული ოცნება სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების და ინფრასტრუქტურის კომისიის თავმჯდომარე 595334548 სოფელი კვაცხუთი მე-12 ქ.N11 liagogoladze1968@gmail.com
დავით ნასარიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.05) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 555115188 სოფელი კრიხი მე-2 ქ.N8 davitnasaridze@gmail.com 
ზაალ მეტრეველი მაჟორიტარული სისტემით (44.10) ქართული ოცნება ფრაქციის ,,ქართული ოცნება-კონსერვატორები" თავმჯდომარე 551093877 ქ.ამბროლაური, გურგენიძის ქ. N12 ბ.1 metreveli65@yahoo.com
            lasha.chichinadze@gmail.com
თემურ ჯმუხაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.08) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599957935 სოფელი ნიკორწმინდა  
გრიგოლ მომცელიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.14) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 551158866 სოფელი აგარა momcelidze75@mail.ru
დავით გოგსაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.03) ქართული ოცნება ქონების მართვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხების კომისიის თავმჯდომარე 595271901 სოფელი ხოტევი davit.gogsadze@mail.ru
ფიქრია კობახიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.07) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599470206 ქ.ამბროლაური, მ.კოსტავას ქ. N3 ბ. 56 fiqria@mail.com
გიორგი  ქარსელაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.12) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599712663 ქ.თბილისი,დიღმის მასივი, III კვარტალი, კორპუსი 7, ბინა 71 giorgiqarsela@gmail.com 
რიჩარდ კიკვიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.11) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599762117 სოფელი ქვედა შავრა richard.kikvidze@gmail.com 
ბორის ფრუიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.16) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599919135 სოფელი ჭყვიში  
გიორგი ფრუიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.15) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 595506159 სოფელი ჟოშხა giorgipruidze88@gmail.com
ლევან მეტონიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.17) ქართული ოცნება ფრაქციის ,,ქართული ოცნება -მრეწველები" თავმჯდომარე 595584228 სოფელი ხვანჭკარა levan.metonidze@mail.ru
თენგიზ ველიაშვილი მაჟორიტარული სისტემით (44.02) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599189622 ქ. ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ. N35 ბ.8  
ამირან მურუსიძე მაჟორიტარული სისტემით (44.04) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 577257752 ქ.ამბროლაური, ბრატისლავა-რაჭის ქ. N35 ბ. 36  
ლელა ჯოხაძე მაჟორიტარული სისტემით (44.09) ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 577667899 სოფელი ღვიარა მე-4 ქ. N12  
ირაკლი კობახიძე პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 551515710 ქ. ამბროლაური, კ.გამსახურდიას IV ჩიხი N3 rkobakhidze@gmail.com
თენგიზ გელოვნიშვილი პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599432321 სოფელი კვაცხუთი მე-7 ქ. N2 mamukagelovnishvili@mail.ru
მამუკა თომაძე  პროპორციული საარჩევნო სისტემით ქართული ოცნება საკრებულოს წევრი 599171492 სოფელი გორი