1) ქ. ამბროლაურის ადმინისტრაციული ერთეული - მერის წარმომადგენელი გიორგი ყიფიანი (ტელ: 598 682068)

2) ბუგეულის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: ბუგეული, აბანოეთი, ბარეული, გორისუბანი, ქედისუბანი, ჯვარისა) - მერის წარმომადგენელი მანუჩარ მდივნიშვილი (ტელ: 595 003087

3) ველევის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: ბეთლევი, ველევი, შხივანა, კვირიკეწმინდა) - მერის წარმომადგენელი          გრიგოლ ჩიხრაძე (ტელ: 593 142080)

4) ზნაკვის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: ზნაკვა, მოტყიარი, საკეცია)  - მერის წარმომადგენელი გია მიქიაშვილი        (ტელ:595 196522)

5)  იწის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: ახალსოფელი, გორი, კრიხი, იწა) - მერის წარმომადგენელი როზა კუბლაშვილი      (ტელ: 599 382092)

6) ლიხეთის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: აბარი, ლიხეთი, ურავი) - მერის წარმომადგენელი ბორის ყავლაშვილი (ტელ:599912662)

7) ნამანევის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: შავრა, თხმორი, ნამანევი, ხონჭიორი) - მერის წარმომადგენელი ვალერიან ჭელიძე     (ტელ:599 537054)

8) ნიკორწმინდის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: კაჩაეთი, ნიკორწმინდა, ხარისთვალი) - მერის წარმომადგენელი ნიკოლოზ ჭოხონელიძე (ტელ:555 528176)

9) სადმელის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები:ბოსტანა, კლდისუბანი, სადმელი, ღვიარა) - მერის წარმომადგენელი ზვიად ტვინაძე (ტელ: 595 790227)

10) სხვავის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: სხვავა, ფუტიეთი) - მერის წარმომადგენელი დიმიტრი დავლიანიძე                  (ტელ: 577 257557)

11) ღადიშის ადმინისტრაციული ერთეული ( სოფლები: ბაჯი, პატარა ონი, ტბეთი, ქვედა შავრა, ღადიში) - მერის წარმომადგენელი ალექსანდრე დვალი (ტელ: 599 238093)

12) ცახის ადმინისტრაციული ორგანი (სოფლები: გოგოლათი, ზედა ღვარდია, ქვედა ღვარდია, ცახი) - მერის წარმომადგენელი ფრიდონ სოხაძე (ტელ: 599 556606)

13) წესის ადმინისტრაციული თემი (სოფლები:მუხლი, წესი) - მერის წარმომადგენელი შალვა კერესელიძე (ტელ:551 757470) 

14) ჭელიარელის ადმინისტრაციული ორგანო (სოფლები: აგარა, ტლუღი, უყეში, ჭელიაღელე) - მერის წარმომადგენელი გოჩა აბუთიძე               (ტელ: 599 332537)

15) ჭრებალოს ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: გენდუში, ჟოშხა, ჭრებალო) - მერის წარმომადგენელი სალვა სალუქვაძე          (ტელ: 597 061212)

16) ჭყვიშის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: ჭყვიში, ქვიშარი) - მერის წარმომადგენელი ზინაიდა ჯინჭარაძე                        (ტელ: 599 329931) 

17) ხვანჭკარის ადმინისტრაციული ერთეული (სოფლები: ჩორჯო, მეორე ტოლა, პირველი ტოლა, ხვანჭკარა) - მერის წარმომადგენელი არჩილ ტყეშელაშვილი (ტელ:599 887363)

18) ხიდიკრის ადმინისტრაციული ორგანო (სოფლები: კვაცხუთი, ხიმში) - მერის წარმომადგენელი მაია ჯაფარიძე (ტელ: 599 111645)

19) ხოტევის ადმინისტრაციული ორგანო (სოფლები: სხარტალი, წკადისი, ხოტევი) - მერის წარმომადგენელი მიხეილ კობახიძე         (ტელ: 599 970461)